Svadobné šaty

Plánujete svadbu? Svadobné šaty už pre Vás nebudú žiadny problém – obráťte sa s dôverou na nás a zažiarite ako Popoluška.

Svadobné šaty na mieru

Spoločnosť Milano Mirelli Vám ponúka zapožičanie, ale aj výrobu svadobných šiat presne na mieru (na objednávku). Ak si želáte, aby boli Vaše svadobné šaty jedinečné, originál, tak neváhajte a ozvite sa nám. Veľmi radi si s Vami dohodneme stretnutie a vyberieme šaty presne podľa Vašich predstáv – či už prinesiete svoj návrh alebo Vám šaty navrhneme sami podľa Vášho želania.

Svadobné šaty z katalógu

Ak nemáte vôbec žiadnu predstavu, ukážeme Vám katalóg rôznych modelov, z ktorých si môžete vybrať alebo skombinovať viaceré strihy. Môžete si vybrať jednoduché elegantné strihy, ale aj exkluzívne „veľké“ róby, s vypínateľnou vlečkou, akoby vystrihnuté z rozprávky. Šijeme z rôznych materiálov, ako sú satény, tafty, organzy, tyly či krajky. Šaty si môžete zvoliť v klasickej bielej farbe, ale i smotanovej, šampanskej, ale ak ste extravagantnejší typ, aj v akejkoľvek inej výraznejšej.

Katalóg svadobných šiat
Cenník svadobných šiat

Pri výrobe nových svadobných šiat je treba rátať s dobou výroby približne 4 mesiace, preto rátajte s časovým predstihom a neodkladajte ozvať sa nám. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Vybrané fotografie svadobných šiat

Všetky fotografie svadobných šiat