Zákazkové šitie

Zákazkové šitie – klasických aj exkluzívnych modelov. Chcete byť výnimočná vo Vašom výnimočnom dni? Navštívte nás a exkluzívne spoločenské šaty na ples, promócie, svadbu, či inú spoločenskú udalosť Vám pripravíme na mieru podľa Vašich predstáv.

Keďže každá spoločenská udalosť si vyžaduje aj patričné oblečenie, veľmi radi Vám v tomto smere pomôžeme, aby ste spĺňali všetky požiadavky spoločenskej etikety v odievaní.

Družička?

Radi zhotovíme spoločenské šaty pre Vaše družičky, aby doladili nie len Vás počas Vášho najkrajšieho dňa, ale aj celé sviatočné prostredie a udalosť. Byť družičkami neznamená mať šaty ako uniforma – vyberieme vhodnú farbu a materiál a strihy individuálne pre každú zvlášť, aby sa všetky cítili výnimočné a krásne.

Chystáte sa na ples?

Zabudnite na tie časy, keď sa na ples nosil nohavicový kostým. Pripravíme Vám krásnu večernú róbu presne na mieru, v ktorej si budete pripadať ako superstar na červenom koberci.

Stužková či promócie?

Čaká Vás slávnostná udalosť – stužková či promócie? Milé dámy – ste očakávané. Mamám aj dcéram radi navrhneme šaty, na ktoré budú s radosťou spomínať celý život, tak ako aj na udalosť, počas ktorej ich mali oblečené.

Vybrané fotografie spoločenských šiat